Vanuit openheid samenwerken

SCHOOLTEAM


Christien Bruin
Directie
Juf Christien
E-mail: directie@bsjozefschool.nl
Telefoon: 0228 54 1456
Mobiel: 06 181 84191
Werkdagen: ma, di, wo, do en vr

 

Jozien Koster
Leerkracht groep 1/2a
Juf Jozien
Coördinator kleuterbouw
E-mail: j.koster@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma t/m vr
Ouder portaal contactpersoon

 


Annemieke Reus
Leerkracht groep 1/2 b
Juf Annemieke
E-mail: a.reus@bsjozefschool.nl
MT lid kleuterbouw
Werkdagen: ma, di, wo

 


Anneke Baas
Leerkracht groep 1/2b
Juf Anneke
E-mail: a.baas@bsjozefschool.nl
Werkdagen: do en vr

 


Suzan Koopman
Leerkracht groep 1/2c
Juf Karin
E-mail: s.koopman@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di en wo
Beheerder website

 


Debora Murtas
Leerkracht groep 1/2c
Juf Debora
E-mail: d.murtas@bsjozefschool.nl

Coördinator kanjertraining 
Werkdagen: di, do en vr
di voor extra ondersteuning en vervanging reken coördinator

 


Anke Deen
Leerkracht groep 2/3
Juf Anke
E-mail: a.deen@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo, do en vr
Reken coördinator op een aantal dinsdagen

 


Wilma Dekker
Leerkracht groep 3
Juf Wilma
Coördinator middenbouw
E-mail: w.dekker@bsjozefschool.nl
Werkdagen: di, wo, do en vr

 


Marleen Wiepking
Leerkracht groep 3
Juf Marleen
E-mail: m.wiepking@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma en wo
wo extra ondersteuning NT 2 en lees coördinator 

 


Leonie Neefjes
Leerkracht groep 3/4
Juf Leonie
E-mail: l.neefjes@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo, do en vr
ICT-ondersteuner

 


Lisa Prinssen
Leerkracht groep 4
Juf Annemieke
E-mail: l.prinssen@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di 

 
Robert Jong
Leerkracht groep 4
Meester Robert
E-mail: r.jong@bsjozefschool.nl
Werkdagen: di, wo, do en vr

Op dinsdag extra ondersteuning middenbouw en Mijn Talent
 
Arja Kraal
Leerkracht groep 5
Juf Arja
E-mail: a.kraal@bsjozefschool.nl
Werkdagen: wo, do en vr

 
Chantal Vriend
Leerkracht groep 5
Juf Chantal
E-mail: c.vriend@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma en di

 

Cyrilla Sikkens
Leerkracht groep 5, 7/8 en 8
Juf Arja
E-mail: c.sikkens@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo, do en vr

vaste invalster vanuit invalpool SKO-de Streek
 


Nouky Huiberts
Leerkracht groep 5
Juf Nouky
E-mail: n.huiberts@bsjozefschool.nl

Werkdagen: ma,di, wo, do en vr


Lydia van Bleisem
Leerkracht groep 6
Juf Lydia
E-mail: l.vanbleisem@bsjozefschool.nl
Coördinator ICC (cultuur)
Werkdagen: do en vr


Piet Karsten
Leerkracht groep 6a
Meester Piet
E-mail: p.karsten@bsjozefschool.nl
Coördinator ICT
E-mail: ict@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo en do
 


Henk Engeringh

Leerkracht groep 7
Meester Henk
E-mail: h.engeringh@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo, do en vr

 


Jolanda Groot
Leerkracht groep 7/8
Juf Jolanda
E-mail: j.groot@bsjozefschool.nl

Coördinator bovenbouw
Werkdagen: ma, di en wo

 


Sjaak Laan
Leerkracht groep 8
Meester Sjaak

E-mail: s.laan@bsjozefschool.nl
Coördinator kanjertraining
Werkdagen: ma, di, do en vr

 

 


Mirjam de Nijs
Coördinator Interne Begeleiding (IB)
Ondersteuning leerlingen
Juf Mirjam
E-mail: ib@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo en do

 


Anna Deen
Ondersteuning leerlingen
Juf Anna
Werkdagen: di (ochtend)

 


Pauline Cervat
Ondersteuning leerlingen
Juf Pauline
Werkdagen: ma en di

 


Mariska Laan
Onderwijsassistente: groep 1/2
Juf Mariska
Werkdagen: ma, wo en do

 


Marijke Boon
Onderwijsassistente: groep 3 t/m 5
Juf Marijke
Werkdagen: ma, en vr

 


Naomi Laan
Onderwijsassistente: groep 5 t/m 8
Juf Naomi
Werkdagen: ma t/m vr

 


Meriam Groot
Vakleerkracht bewegingsonderwijs/gym
Juf Meriam
Werkdagen: ma

 


 

Wilma Houtman
Conciërge
Ondersteunend personeel
Werkdagen: di, wo en do (ochtend)

 


Carlo Hartog
Technische dienst
Ondersteunend personeel
Werkdagen: do en vr