Vanuit openheid samenwerken

SCHOOLTEAM


Christien Bruin
Directie
Juf Christien
E-mail: directie@bsjozefschool.nl
Telefoon: 0228 54 1456
Mobiel: 06 181 84191
Werkdagen: ma, di, wo en do

 

Jozien Koster
Leerkracht groep 1/2a
Juf Jozien
E-mail: j.koster@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma t/m vr

 


Wilma Dekker
Leerkracht groep 1/2b
Juf Wilma
E-mail: w.dekker@bsjozefschool.nl
Co÷rdinator kleuterbouw
Werkdagen: di, wo, do en vr

 


Jeanette Bruyn
Leerkracht groep 1/2b
Juf Jeanette
E-mail: j.bruyn@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma

 


Suzan Koopman
Leerkracht groep 1/2c
Juf Karin
E-mail: s.koopman@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di en wo

 


Debora Murtas
Leerkracht groep 1/2c
Juf Debora
E-mail: d.murtas@bsjozefschool.nl
Werkdagen: di, do en vr

 


Angeline van der Zwaan
Leerkracht groep 2/3
Juf Angeline
E-mail: a.vdzwaan@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di en wo

 


Anja Buysman
Leerkracht groep 2/3
Juf Anja
Co÷rdinator rekenen
E-mail: a.buysman@bsjozefschool.nl
Werkdagen: wo, do en vr

 


Anneke Baas
Leerkracht groep 3a
Juf Anneke
E-mail: a.baas@bsjozefschool.nl
Werkdagen: wo, do en vr

 


Marleen Wiepking
Leerkracht groep 3a
Juf Marleen
E-mail: m.wiepking@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma en di

 


Annemieke Reus
Leerkracht groep 4a
Juf Annemieke
E-mail: a.reus@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di en wo

 
Robert Jong
Leerkracht groep 4a
Meester Robert
E-mail: r.jong@bsjozefschool.nl
Werkdagen: wo, do en vr

 
Leonie Neefjes
Leerkracht groep 4b
Juf Leonie
E-mail: l.neefjes@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma t/m vr

 
Chantal Vriend
Leerkracht groep 5
Juf Chantal
E-mail: c.vriend@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma en di

 

Arja Kraal
Leerkracht groep 5
Juf Arja
E-mail: a.kraal@bsjozefschool.nl
Werkdagen: wo, do en vr

 


Lydia van Bleisem
Leerkracht groep 6a
Juf Lydia
E-mail: l.vanbleisem@bsjozefschool.nl
Co÷rdinator ICC (cultuur)
Werkdagen: do en vr


Piet Karsten
Leerkracht groep 6a
Meester Piet
E-mail: p.karsten@bsjozefschool.nl
Co÷rdinator ICT
E-mail: ict@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo en do

 


Anke Deen
Leerkracht groep 6b/7b
Juf Anke
E-mail: a.deen@bsjozefschool.nl
Werkdagen: di, wo, do en vr

 


Dorien Spigt

Leerkracht groep 7a
Juf Dorien
E-mail: d.spigt@bsjozefschool.nl
Co÷rdinator ICC (cultuur)
Werkdagen: do en vr

 


Jolanda Groot
Leerkracht groep 7a
Juf Jolanda
E-mail: j.groot@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di en wo

 


Sjaak Laan
Leerkracht groep 8
Meester Sjaak

E-mail: s.laan@bsjozefschool.nl
Co÷rdinator bovenbouw
Werkdagen: ma, di, do en vr

 

Jan Steltenpool
Leerkracht groep 8 en onderwijsondersteunermeer begaafde leerlingen
Meester Jan
E-mail: j.steltenpool@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo en vr

 


Mirjam de Nijs
Co÷rdinator Interne Begeleiding (IB)
Ondersteuning leerlingen
Juf Mirjam
E-mail: ib@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo en do

 

Eva van Verseveld
Invalleerkracht (invalpoule)
Ondersteuning leerlingen
Juf Eva
Werkdagen: wisselende dagen

 


Anna Deen
Ondersteuning leerlingen
Juf Anna
Werkdagen: di (ochtend)

 


Pauline Cervat
Ondersteuning leerlingen
Juf Pauline
Werkdagen: ma en di

 


Mariska Laan
Onderwijsassistente: groep 1/2
Juf Mariska
Werkdagen: ma, di en do

 


Marijke Boon
Onderwijsassistente: groep 3 t/m 5
Juf Marijke
Werkdagen: ma, do en vr

 


Naomi Laan
Onderwijsassistente: groep 5 t/m 8
Juf Naomi
Werkdagen: ma t/m vr

 


Meriam Groot
Vakleerkracht bewegingsonderwijs/gym
Juf Meriam
Werkdagen: ma

 


Nienke Rijskamp
Vakleerkracht bewegingsonderwijs/gym
Juf Nienke
Werkdagen: di

 

Wilma Houtman
ConciŰrge
Ondersteunend personeel
Werkdagen: di, wo en do (ochtend)

 


Carlo Hartog
Technische dienst
Ondersteunend personeel
Werkdagen: do en vr